Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak Yaptığını Görmek

Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak Yaptığını Görmek yakında alınacak mutlu edici havadise, birikmiş nimete, birikmiş paraya, getirili yatırımlar yapacağına, üne kavuşmaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, kazancın bereketli olmasına, mala gelecek artışa, uzun ömre, eşiyle birlikte mutlu olmaya delalet eder. Kimi zaman da iş nedeniyle geçim zorluğuna, , , iş nedeniyle geçim zorluğuna işarettir. Bazen de tabirciler : Bu rüya bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği sevince, cefa çektikten sonra beklediği daha iyi kazanca, uğraş vererek hak ettiği onura, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği itibarlı mertebeye delalet eder.

Sitemizi takip edenlerin detaylı yazılara kolayca göz atabilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle uzun süren derlemeler gerçekleştirdik. Makalemizi gözden geçirirken bilgi paylaşılan diğer yazıları okumayı unutmayın. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolayca sayfalarımıza ulaşabilmek isterseniz bu siteyi favori listenize ekleyebilirsiniz.

Rüya Yorumları ile İlgili Önemli Noktalar

Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak Yaptığını Görmek-54

  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Rüyalar ile İlgili Kısa Bilgiler

Rüyada Gemiyle Yolculuk Yapmak Yaptığını Görmek-24

  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima becerisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50’dir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25’inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4’ünün ise `déjà vu` yaşadığını gösteriyor.