Rüyada Uyuyan Kedi Görmek

Rüyada Uyuyan Kedi Görmek ilişkisinin iyi gittiğine, sakin bir hayat süreceğine, malın verimli olmasına, uzun ömre, önemli kuvvete, karmaşadan uzak yaşayacağına, mutlu olmaya, rızkın bereketli olmasına, servete, yağmura delalettir. Başka görüşlere göre de düşmanlıktan emin olmaya, zalim bir yöneticiye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, korkulanın olmasına işaret eder. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar derler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda elde ettiği şerefe, çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı ticari kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu başarıya, uzun süren çabaların sonunda gözlediği temiz rızka delalettir.

Sizlerin geniş çerçeveli yazılara zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve cevap bulabilmesi amacıyla uzun süren derlemeler hayata geçirdik. Sayfalarımızı incelerken bilgi paylaşılan ipuçlarını incelemeyi unutmayın. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sayfalarımıza girebilmek isterseniz web sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Rüya Tabirleri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Rüyada Uyuyan Kedi Görmek-15

  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Rüyalar ile İlgili Kısa Bilgiler

Rüyada Uyuyan Kedi Görmek-71

  • Bir çok hayvan kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70`i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.